podziękowania Dom Dziecka.PNG
Rodzinny Dom Dziecka w Pełczycach Piękne podziękowania od Domu Dziecka z Pełczyc - tak to było :) http://www.fundacjawlaczsie.pl/wolontariat/171;rodzinny-dom-dziecka-w-pelczycach-zyskal-nowy-blask
PrzedszkolePubliczneSzczecinek1.jpg
Przedszkole Publiczne Szczecinek Otrzymaliśmy podziękowania od Przedszkole Publiczne Szczecinek
Rodzina-Okonek.jpg
Rodzina z Okonka Otrzymaliśmy podziękowania od rodziny z Okonka Pani Marioli i Pana Eugeniusza wraz ze swoimi pociechami.
00014.jpg
Ochronka „Franciszek” w Obornikach
0001.jpg
Słoneczny Dom – Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza z Krzyża Wielkopolskiego Oto kolejne podziękowania… Aż się łza w oku kręci… Dziękujemy!
Bez-nazwy-1.jpg
Dom Dziecka z Bodzewa i Gostyni- akcja zakończona Dzieci z Domu Dziecka w Bodzewie i Gostyniu także dziękują.
Dom-Dziecka-Szamocin1.jpg
Dom Dziecka z Szamocina Wpływają już pierwsze podziękowania od obdarowanych Domów Dziecka. Jest nam niezmiernie miło.
00016.jpg
Stowarzyszenie Zastępczego Rodzicielstwa Otrzymaliśmy podziękowanie za pomoc w ufundowaniu paczek ze słodyczami na spotkanie integracyjne dzieci z rodzin zastępczych wraz z opiekunami. Jest nam bardzo miło.

Dzieci Dzieciom na Dzień Dziecka!

Dzieci dzieciom - siódmoklasiści ze Złotowa dali przykład! Fundacja „Włącz się!”, we współpracy z wolontariuszami z jednej ze złotowskich szkół podstawowych,... więcej »