Oliwia Pieniążek z Lubania

Oliwia Pieniążek2 (002) mniejszy.jpg

Oliwia ma 3 latka, wykryto u niej 10 listopada 2017 r. poważną wadę serca w postaci braku przegrody między przedsionkami tzw. ASD II. Kardiolog uświadomił rodziców, że wspomniana przegroda praktycznie nie istnieje i konieczna jest operacja na otwartym serduszku. Ze względu na to, że czas oczekiwania w Polsce na taki zabieg strasznie się wydłuża Rodzice dziewczynki postawanowili ratować życie dziecka za granicą. W Krakowie udało im się zasięgnąć opinii wybitnego kardiochirurga dziecięcego, który zaznaczył, że operacja jest konieczna w jak najmniej odległy terminie. Tak poważna wada serca hamuje prawidłowy rozwój dziecka, przyczynia się do niedowagi połączonej z brakiem apetytu, szybkim zmęczeniem a także ryryzkiem wystąpienia nadciśnienia płucnego. Skierował on dziewczynkę do Kliniki w Munster w Niemczech

Koszt takiego zabiegu to kwota 20 000 EURO, rodziców nie stać na jego sfinansowanie, dlatego Fundacja Włącz Się po częsci zrefunduje zabieg jednak nadal brakuje dość spora kwota!

 

Pomóż nam zebrać potrzebną kwotę dla podopiecznego

Zbiórka została zakończona

Udało nam się zebrać odpowiednią kwotę.

Dziękujemy za wsparcie.

Oliwka Pieniążek

Miejsce: Lubań

Trwa od: 2018-02-27

Zakończenie: 2018-03-31


Wpłaciło: 559 osób

Potrzebne jeszcze: 56725 zł

28275 zł
100%

KAŻDA KWOTA MA ZNACZENIE


Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Włącz się. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane podane w formularzu przetwarzamy w celu umożliwienia Ci wpłaty na prowadzoną przez nas zbiórkę oraz zbierania informacji o darczyńcach. Wypełnienie i zatwierdzenie formularza wpłaty na zbiórkę, a następnie zrealizowanie przelewu traktujemy jako wyraźne działanie potwierdzające chęć przetwarzania Twoich danych w ww. celach. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym pisząc e-mail na adres zgody@fundacjawlaczsie.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Aktualności

Dzieci Dzieciom na Dzień Dziecka!

 Dzieci dzieciom - siódmoklasiści ze Złotowa dali przykład! Fundacja „Włącz się!”, we współpracy z wolontariuszami z jednej ze złotowskich szkół podstawowych,... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »