Rodzina Macieja z Kielc

maciej wypadek.jpg

Ś.P. Maciej Koryciński, kolega, przyjaciel, ojciec, ukochany mąż zginął tragicznie kilka dni temu w wypadku drogowym.

http://opoczno.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/smiertelny-wypadek-w-honoratowie-na-dk-nr-74-w-zderzeniu,5046713,artgal,t,id,tm.html

Maciek urodził się we Włodawie, długo związany z Łodzią, gdzie ukończył studia wyższe, aktualnie mieszkał z rodziną  w Kielcach. Całe życie angażował się w działalność społeczną. Był współtwórcą Regionalnego Centrum Wolontariatu w Kielcach, animator wielu akcji o charakterze prospołecznym. Od 2 lat pracował na stanowisku Trener Regionalny Coach a od 2018 w roli Kierownika Regionu ds. Szkoleń.  W pracy pomagał innym stawać się bardziej skutecznym i spełnionym w swojej pracy zawodowej. 

W ostatnich kilkunastu miesiącach Maciek zmagał się z chorobą nowotworową. Sytuacja ta wystawiła jego rodzinę i bliskich na wielką próbę. Koszty leczenia mocno obciążyły budżet domowy. Rokowania były pomyślne jednak tragiczny wypadek zakończył życie Maćka a jego rodzinę pozostawił w bardzo trudnej sytuacji... dlatego POMAGAMY!

Na prośbę kolegów z pracy uruchamiamy zbiórkę pieniężną, dzięki której będziemy mogli wesprzeć rodzinę Maćka. 

Nie bądźmy obojętni wobec ludzkiej tragedii, wesprzyjmy ich w tym ciężkim momencie życia....

Dla naszego Przyjaciela - Wolontariusza- Dobrego Człowieka

 

 

 

 

Pomóż nam zebrać potrzebną kwotę dla podopiecznego

Zbiórka została zakończona

Udało nam się zebrać odpowiednią kwotę.

Dziękujemy za wsparcie.

Rodzina Macieja z Kielc

Miejsce: Kielce

Trwa od: 2019-03-25

Zakończenie: 2019-04-25


Wpłaciło: 345 osób

Potrzebne jeszcze: 0 zł

22200 zł
100%

KAŻDA KWOTA MA ZNACZENIE


Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Włącz się. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane podane w formularzu przetwarzamy w celu umożliwienia Ci wpłaty na prowadzoną przez nas zbiórkę oraz zbierania informacji o darczyńcach. Wypełnienie i zatwierdzenie formularza wpłaty na zbiórkę, a następnie zrealizowanie przelewu traktujemy jako wyraźne działanie potwierdzające chęć przetwarzania Twoich danych w ww. celach. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym pisząc e-mail na adres zgody@fundacjawlaczsie.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Aktualności

Dzieci Dzieciom na Dzień Dziecka!

 Dzieci dzieciom - siódmoklasiści ze Złotowa dali przykład! Fundacja „Włącz się!”, we współpracy z wolontariuszami z jednej ze złotowskich szkół podstawowych,... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »