Krzysztof ze Śremu

zdjęcia krzysztof 2.png

Pan Krzysztof pracuje jako dostawca w usługach transportowych przez kilkanaście lat. Między innymi od 12 lat obsługuje sklep Media Expert w Śremie. Chyba każdy wie, jak ciężka  jest to praca. Po tylu latach współpracy - pracownicy sklepu czują się bardzo zżyci z Panem Krzysztofem - stąd narodziła się olbrzymia chęć pomocy i wsparcia dla tego dobrego człowieka. 

Na początku roku zdiagnozowano u niego nowotwór złośliwy jelita grubego. Po drodze było wiele przeszkód związanych z szybkim wdrożeniem leczenia.  Jednak Pan Krzysztof nie poddał się, poszukał specjalisty, który postanowił go leczyć i tak się też dzieje do dnia dzisiejszego. Jest już po kilku seriach chemioterapii i wyniki idą w górę,  wszystko zmierza w dobrą stronę, jest nadzieja ; )

Odżywki i leki na odporność kosztują 2 tyś zł miesięcznie, a bez tego Pan Krzysztof nie powróci do pełni sił i normalnego funkcjonowania. Dlatego prosimy w imieniu Fundacji praz pracowników Media Ekspert  o wsparcie finansowe dla Pana Krzysztofa, 

Uruchomiamy zbiórkę z nadzieją, że uda nam się pomóc Panu Krzysztofowi. klikamy i pomagamy! każda suma jest ważna i nieoceniona. 

Pomóż nam zebrać potrzebną kwotę dla podopiecznego

Zbiórka została zakończona

Udało nam się zebrać odpowiednią kwotę.

Dziękujemy za wsparcie.

Krzysztof ze Śremu

Miejsce: Śrem

Trwa od: 2019-07-03

Zakończenie: 2019-08-31


Wpłaciło: 60 osób

Potrzebne jeszcze: 4540 zł

5460 zł
100%

KAŻDA KWOTA MA ZNACZENIE


Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Włącz się. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane podane w formularzu przetwarzamy w celu umożliwienia Ci wpłaty na prowadzoną przez nas zbiórkę oraz zbierania informacji o darczyńcach. Wypełnienie i zatwierdzenie formularza wpłaty na zbiórkę, a następnie zrealizowanie przelewu traktujemy jako wyraźne działanie potwierdzające chęć przetwarzania Twoich danych w ww. celach. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym pisząc e-mail na adres zgody@fundacjawlaczsie.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Aktualności

Dzieci Dzieciom na Dzień Dziecka!

 Dzieci dzieciom - siódmoklasiści ze Złotowa dali przykład! Fundacja „Włącz się!”, we współpracy z wolontariuszami z jednej ze złotowskich szkół podstawowych,... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »