Monika z Wałcza

IMG-20190801-WA0001.jpg IMG-20190801-WA0000.jpg Monika Ikonka.jpg

Od lutego Rodzina i Przyjaciele walczymą o przywrócenie Moniki do sprawnego funkcjonowania . Nasza Podopieczna obecnie przebywa w ośrodku wybudzeniowo-rehabilitacyjnym po niespodziewanym udarze pnia mózgu.

Pod okiem licznych rehabilitantów i lekarzy Monika walczy o powrót do dawnego życia - domu, w którym czekają na nią mąż z córkami.

Każdy dzień rehabilitacji jest dla Niej ogromnym wysiłkiem - zarówno fizycznym, jak i psychicznym. My, jako rodzina, próbujemy znaleźć każde możliwe rozwiązania, które mogą pomóc przywrócić Monice uśmiech.

Niestety koszt 3-miesięcznej rehabilitacji w takim ośrodku to ogromna kwota (około  20000,00). Wierzymy, że dzięki ludziom o dobrych sercach, uda się dać Monice szansę na lepsze jutro.

Pomóż nam zebrać potrzebną kwotę dla podopiecznego

Zbiórka została zakończona

Udało nam się zebrać odpowiednią kwotę.

Dziękujemy za wsparcie.

Monika z Wałcza

Miejsce: Wałcz

Trwa od: 2019-08-22

Zakończenie: 2019-10-22


Wpłaciło: 13 osób

Potrzebne jeszcze: 18850 zł

1150 zł
100%

KAŻDA KWOTA MA ZNACZENIE


Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Włącz się. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane podane w formularzu przetwarzamy w celu umożliwienia Ci wpłaty na prowadzoną przez nas zbiórkę oraz zbierania informacji o darczyńcach. Wypełnienie i zatwierdzenie formularza wpłaty na zbiórkę, a następnie zrealizowanie przelewu traktujemy jako wyraźne działanie potwierdzające chęć przetwarzania Twoich danych w ww. celach. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym pisząc e-mail na adres zgody@fundacjawlaczsie.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Aktualności

Dzieci Dzieciom na Dzień Dziecka!

 Dzieci dzieciom - siódmoklasiści ze Złotowa dali przykład! Fundacja „Włącz się!”, we współpracy z wolontariuszami z jednej ze złotowskich szkół podstawowych,... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »